عایق تخته ای / پانل صوتی

معرفی محصول

پانل های صوتی از جمله پانل های نسبتاً سخت هستند که از الیاف پشم سنگ آغشته به رزین مخصوص تهیه می شوند. پانل صوتی پشم سنگ ,ساختمان فیبری بازی دارد که برای جذب وکنترل صدا بسیار مناسب استمحصولات پشم سنگ صداهای گوشخراش ماشین ها وفعالیت های روزمره را کاهش می دهد ومحیطی آرام برای گفتگوها و فعالیت های فراهم می کند. قابلیت های ضد صوت عایق های پشم سنگ مخصوصا به گونه ای طراحی شده که شامل انواع زیادی از عایق های صوتی می شود. صدا باید تا جایی تضعیف شود که نتواند اختلالی در فعالیت هایی که قصد انجام آن را دارید ایجاد کند. تنها DB30 می تواند خواب انسان را بر هم بزند. به همین علت عایق های پشم سنگ در دیوارها، سقف ها وکف ساختمان ها برای کنترل سروصدای حاصل از همسایه های کناری و همچنین برای اطراف ماشین ها و تاسیسات پر صدا به کار می روداین پانل ها با دانسیته های متوسط و بالا بر اساس استاندارد ASTM C-612 تولید می شوند.ویژگی های محصول

کاربرد محصول

* عایق صوتی عالی
* عایق حرارتی مناسب 
* ممانعت از گسترش آتش
* از نظر شیمیایی و بیولوژیکی بی اثر
* عاری از آزبست و بدون خطر برای سلامتی
* حمل و نقل و برش آسان
پانل های صوتی معمولاً بین دیوار ها یا پارتیشن ها به منظور کاهش صدای انتقالی قسمت های مختلف به کار می روند. از این محصول در ساختمان های مسکونی، مدارس، بیمارستان ها، هتل ها، ساختمان های تجاری و اداری در بین دیوارهای داخلی و بعضاً سقف ها استفاده می شوند.
از انجا که این محصول جاذب صوت بوده و از انعکاس آن جلوگیری می کند از آن در سالن های سینما و تئاتر، سالن های کنفرانس و اتاق سخنرانی نیز استفاده می گردد.
©طراحی و پیاده سازی زمستان 1390. کلیه حقوق برای آرمان عایق اسپادانا محفوظ است
Designed by Rasool Kamali